Dzisiaj jest: 22.9.2023, imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Ogłoszenie:

Profesjonalne Kursy na operatora żurawia

dodano: 2023.03.21 ważne do: 2023.11.27 wyświetleń: 2
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy na kurs operatora żurawia! Jeśli marzysz o pracy w branży budowlanej lub logistycznej, to właśnie ten kurs jest dla Ciebie. Nasz program szkolenia na operatora żurawia pozwoli Ci zdobyć niezbędne umiejętności i kwalifikacje, które są niezbędne do pracy na budowach i w magazynach.
Nasi doświadczeni instruktorzy zapewnią Ci praktyczne i teoretyczne szkolenie, które obejmuje bezpieczną obsługę żurawia, rozpoznawanie zagrożeń, procedury bezpieczeństwa, techniki podnoszenia i przemieszczania ciężkich przedmiotów oraz wiele innych.
Kurs składa się z zajęć teoretycznych i praktycznych, które odbywają się na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Zajęcia teoretyczne obejmują m.in. wiedzę na temat budowy żurawia, zasad jego pracy oraz przepisów dotyczących bezpieczeństwa. Natomiast zajęcia praktyczne pozwalają na nabycie umiejętności obsługi żurawia w warunkach zbliżonych do rzeczywistych.
Sprawdź szczegółowe informacje - https://www.oszomega.pl/operator-zurawia-przenosnego-hds/
Kontakt
OSZ Omega
ul. 41-800 Zabrze, ul. Św. Urbana 5/c Zabrze, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .