Dzisiaj jest: 23.7.2024, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy

Hosting i budowa stron internetowych

Możliwość otrzymania gratisowej subdomeny od firmy FDF przy zakupie konta hostingowego np:
nazwa.spzoo.com.pl
nazwa.fdf.pl
nazwa.fdf.com.pl
nazwa.orf.pl
nazwa.orf.com.pl
nazwa.katalog-hotele.pl
nazwa.rejestrfirm.pl

Wznowienie subdomeny na następny rok 20 zł netto

Nasza firma wykonuje strony internetowe w zależności od potrzeb klienta  w cenie od 100 zł netto (strony wizytówki) aż po bardzo zaawansowane których cena sięga nawet kilkanaście tysięcy złotych a w niektórych przypadkach nawet kilkaset tysięcy złotych.

Wszystkie strony budujemy pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych.

Cena strony internetowej zależy od systemu w jakim została wykonana (html, xhtml, php, ajax , asp itd.) oraz systemy CMS od ogólnie dostępnych typu wordpress, joomla, mambo, drupal, concrete jak i systemy CMS zarządzania stroną wykonane przez naszą firmę.

Na życzenie klientów zakładamy na serwerze dowolny system CMS ze standardowym szablonem aby klient mógł sobie sam stworzyć stronę.


OPIS REALIZACJI ZLECENIA – WARUNKI:
  • Klient dostarcza materiały (teksty, zdjęcia itp – jeśli są…) w postaci elektronicznej (na dyskietce, płycie CD lub za pomocą poczty elektronicznej lub FTP). W uzgodnionych przypadkach mogą to być materiały w innej formie.
  • Po odnotowaniu wpłaty zaliczki – 30% należnej sumy (reszta płatna po akceptacji strony www) rozpoczęcie prac nad projektem. [przesłanie przez Klienta danych do wystawienia faktury]
  • Osadzenie projektu na naszym tzw. serwerze roboczym orf i przesłanie do Klienta linku gdzie będzie mógł obserwować postępy w pracy
  • Konsultacje z klientem i ewentualne poprawki zgłoszone do projektu strony.
  • Po akceptacji projektu dokończenie strony www, testowanie i poprawianie ewentualnych błędów .
  • Po zaakceptowaniu wykonanej strony internetowej, finalizacja zlecenia (wpłata pozostałej części należności za wykonanie strony www).
  • Instalacja strony www na wskazanym przez Klienta serwerze www (na życzenie Klienta udzielimy pomocy w nabyciu domeny i serwera www
    Jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowaną stronę internetową, napisz do nas biuro@orf.pl


REASUMUJĄC !!! IDEALNY PARTNER !!!
Kontaktuj się z firmami, z którymi rzeczywiście chcesz.
Prowadź z nami marketing bez strat podatkowych.

Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .