Dzisiaj jest: 29.9.2020, imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
Ogłoszenie:

Regeneracja turbosprężarek Mielec

dodano: 2019.05.09 ważne do: 2020.10.07 wyświetleń: 206
Szczegóły ogłoszenia:
Turbosprężarki i regeneracja turbosprężarek
Usługi realizowane w firmie MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki to doskonała regeneracja turbosprężarek ze względu na jakość. Stosujemy sprawdzone i renomowane podzespoły i części to wykonywanych napraw. Nasze turbosprężarki to ceniony na rynku produkt. Zespół specjalistów realizuje dla Państwa naprawy.

Turbosprężarki ze zmienną geometrią
Nie tylko standardowe turbiny, także turbosprężarki ze sterownikami. Regenerujemy turbosprężarki z modułami elektronicznymi. Firma z wieloletnim doświadczeniem. Od prawie 20 lat zajmujemy się turbosprężarkami. Wiele modeli i rodzajów turbin mamy dostępne z magazynu od ręki. Nie tylko regeneracja, także wymiana, sprzedaż turbosprężarek.

Więcej na https://www.turbosprezarki.mielec.pl

Sprawdzona firma, w regionie posiadamy bardzo dużą liczbę klientów detalicznych. Poza detalem także hurt i współpraca z serwisami, dystrybutorami i firmami motoryzacyjnymi. Doskonale znamy rynek, oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i nienaganną jakość wyrobów.
Kontakt
MR Radka - profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki
ul. Polna 3b, 39-300 Mielec, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .