Dzisiaj jest: 23.7.2024, imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy
Ogłoszenie:

Specjaliści od Podłóg Podniesionych i Akcesoriów

dodano: 2024.04.15 ważne do: 2024.07.14 wyświetleń: 34
Szczegóły ogłoszenia:
Widelinks to Twoje źródło zaawansowanych rozwiązań w zakresie podłóg podniesionych. Zajmujemy się sprzedażą oraz profesjonalnym montażem systemów podłóg podniesionych dla różnorodnych zastosowań. Nasze produkty i usługi są idealne dla biur, centrów danych, pomieszczeń technicznych oraz wielu innych przestrzeni wymagających specjalistycznych rozwiązań podłogowych.
Dlaczego Warto Wybrać Widelinks?
  • Współpraca z Liderami Branży: Jesteśmy dumnymi partnerami czołowych europejskich producentów, takich jak Schneider Electric i Kingspan Access Floor, co gwarantuje dostęp do najnowocześniejszych technologii i materiałów.
  • Kompleksowa Oferta: Oferujemy nie tylko sprzedaż i montaż podłóg, ale także szeroki wybór aplikacji dedykowanych do podłóg oraz akcesoriów, które zwiększają funkcjonalność i estetykę każdego projektu.
  • Doświadczenie i Profesjonalizm: Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy zapewniają najwyższą jakość usług i doradztwo na każdym etapie współpracy.
Zapraszamy do Kontaktu! Jeśli szukasz niezawodnych rozwiązań podłogowych, które spełnią wymagania Twojej przestrzeni, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy indywidualne podejście i oferty dostosowane do potrzeb Twojego projektu.
Kontakt
WIDELINKS SP. Z O.O.
ul. Jaroszowicka 111a, 43-100 Tychy, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .