Dzisiaj jest: 20.6.2024, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Ogłoszenie:

Wszywka Wrocław

dodano: 2024.03.09 ważne do: 2024.06.07 wyświetleń: 35
Szczegóły ogłoszenia:

Nasz prywatny gabinet mieszczący się na terenie Wrocławia profesjonalnie i kompleksowo podchodzi do tematu alkoholizmu. W swoich usługach posiadamy farmakologiczną terapię awersyjną, czyli wszywkę alkoholową. Jest to metoda leczenia alkoholizmu, która polega na implantacji esperalu, czyli disulfiramu. Po założeniu wszywki, pacjent odczuwa skutki uboczne w przypadku spożycia alkoholu, takie jak zatrucie wywołane działaniem disulfiramu. Lek ten blokuje metabolizm alkoholu, prowadząc do nagromadzenia aldehydu octowego i wystąpienia nieprzyjemnych efektów, takich jak zaszycia alkoholowego.
Implantacja wszywki alkoholowej esperal jest skuteczną metodą w leczeniu choroby alkoholowej i pomaga osobie uzależnionej w walce z nałogiem. Dzięki działaniu esperalu, uzależniony od alkoholu ma większe szanse na utrzymanie abstynencji przez długi okres czasu. Wszywka alkoholowa działa przez około 12 miesięcy, co pozwala pacjentowi skupić się na leczeniu i rehabilitacji oraz uniknąć spożywania alkoholu. Chirurg umieszcza esperal pod skórą pacjenta, co zapewnia stałe działanie wszywki alkoholowej przez długi czas.
Kontakt
Wszywka Wrocław
ul. Piłsudskiego 105, 50-085 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .