Dzisiaj jest: 24.5.2024, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Ogłoszenie:

Wszywka alkoholowa Esperal Wrocław - zaszycie alkoholowe

dodano: 2024.02.20 ważne do: 2024.05.20 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:

Według badań, pacjenci stosujący Esperal jako metodę leczenia uzależnienia od alkoholu wykazują większą skuteczność w powstrzymywaniu się od picia, w porównaniu z pacjentami leczonymi innymi metodami. Esperal to środek farmakologiczny, który zawiera disulfiram jako substancję czynną. Działa poprzez blokowanie enzymu, dehydrogenazy aldehydowej, co powoduje gromadzenie się aldehydu octowego w organizmie po spożyciu alkoholu. Efektem jest nieprzyjemne dolegliwości, takie jak kac czy zdolność. Wszywka alkoholowa, zwana także wszywką z disulfiramem, jest implantowanym lekiem, który umieszcza się chirurgicznie pod skórą. Jest to skuteczna metoda w leczeniu alkoholizmu, wspierając osobę uzależnioną w walce z nałogiem.
Osoby poddane implantacji wszywki alkoholowej muszą być świadome przeciwwskazań i skutków ubocznych tego zabiegu. Zabieg wszycia esperalu może być niebezpieczny w przypadku nadużywania alkoholu lub zatrucia alkoholem. W związku z tym, należy dokładnie monitorować pacjenta przez 12 miesięcy, by sprawdzić skuteczność wszywki oraz działania esperalu. W przypadku konieczności, wszywkę z disulfiramem można usunąć chirurgicznie. Warto również pamiętać, że wszywka alkoholowa może wpływać na nadciśnienie tętnicze i metabolizm alkoholu.
Kontakt
Wszywka alkoholowa Wrocław
ul. Aleksandra Orłowskiego 2, 51-637 Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .