Dzisiaj jest: 31.5.2020, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
Ogłoszenie:

Transport Polska Grecja

dodano: 2020.03.10 ważne do: 2020.06.08 wyświetleń: 48
Szczegóły ogłoszenia:
Transport międzynarodowy drogowy to usługi jaki oferuje swoim partnerom firma IMPET z Czermina. Firma IMPET doskonale znana, transport z Polski do Grecji i inne kierunki południowe to specjalizacja jaką obsługuje systematycznie firma swoją flotą. A flota firmy transportowej IMPET to ponad 50 własnych zestawów i spedycja co daje w sumie ponad 100 samochodów gotowych do zleceń.

Nasze pojazdy to także inne kierunki południowe i transport z Polski do Rumunii, oraz Bułgaria, Węgry, Czechy. Na zachód głównie relacja Polska Niemcy a na wschodzie transport na Ukrainę i Mołdawia. Te kraje nasza firma obsługuje, realizujemy stałe ładunki i transport drobnicowy. Ponadto woj. podkarpackie to przeładunki i własny magazyn logistyczny. Oferujemy magazynowanie towarów. Dlatego też kompleksowo obsługujemy klientów. Firma IMPET to transport krajowy, międzynarodowy, spedycja i magazynowanie.

Więcej informacji znajdą Państwo na https://www.impet.biz
Kontakt
IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
ul. Czermin 61, 39-304 Czermin, woj. podkarpackie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .