Dzisiaj jest: 28.5.2022, imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
Ogłoszenie:

Sklep z winylami sprzeda kolekcję płyt

dodano: 2022.04.24 ważne do: 2022.07.23 wyświetleń: 1002
Szczegóły ogłoszenia:
Winyle-online.pl to strona, która prowadzi sprzedaż płyt z muzyką na winylach, kompaktach kasetach. W sklepie zakupić można płyty z albumami, singlami i kompilacjami z przeróżnych dekad a także stylów muzyki. Wszelkie przedstawione albumy są gruntownie oceniane pod kątem stanu nośnika oraz okładki. W trakcie oglądania dostępnych płyt wspomóc mogą pomocnicze filtry, za sprawą których z łatwością da się zawęzić wyniki do niezwykle skrupulatnych rezultatów. Po wybraniu jakiegoś filtrowania istnieje szansa, że aktywują się dodatkowe opcje w aktywnej kategorii jeszcze dokładniej uszczuplające prezentowaną listę wyników. Rezultaty da się oprócz tego posortować wg. kilku różnorodnych opcji. Serwis daje także możliwość przeszukiwania dyskografii wybranego wykonawcy, wraz z uwzględnieniem jego pojawiania się na płytach innych wykonawców a także na składankach różnych artystów. Można również oglądać płyty wydane przez konkretną wytwórnię płytową.

W ofercie:
- płyty winylowe
- płyty kompaktowe
- kasety magnetofonowe
- sprzedaż płyt winylowych
- sprzedaż płyt kompaktowych
- sprzedaż kaset magnetofonowych
- muzyka na winylach

Jeśli poszukujesz płyt na fizycznym nośniku w postaci winyla, to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu pod adresem: https://winyle-online.pl/katalog
Kontakt
Winyle Online
ul. Zabłudowska 62, 15-585 Białystok, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .