Dzisiaj jest: 24.5.2024, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Ogłoszenie:

MOTO Flota - Twoja Sieć Warsztatów Serwisowych!

dodano: 2024.03.28 ważne do: 2024.06.26 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz profesjonalnego serwisu dla floty samochodowej? Nie musisz już dłużej szukać! MOTO Flota oferuje Ci dostęp do ponad 880 warsztatów serwisowych rozlokowanych w całej Polsce.

Korzyści dla naszych klientów:
  • Bezgotówkowa Obsługa: Dzięki naszemu modelowi współpracy zapewniamy Ci wygodną i bezproblemową obsługę zleceń serwisowych, bez konieczności płacenia gotówką.
  • Szeroki Wybór: Nasza sieć obejmuje zarówno niezależne warsztaty, jak i autoryzowane serwisy obsługi (ASO) popularnych marek, takich jak Skoda, Volkswagen, Seat, Audi, Cupra, Toyota, Hyundai, Kia, BMW oraz Renault i Dacia.
  • Wysokie Standardy Obsługi: Wszystkie warsztaty w naszej sieci gwarantują wysokie, praktycznie identyczne standardy obsługi oraz posiadają doświadczenie w obsłudze klienta flotowego i CFM.
  • Dostosowane Usługi: Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb biznesowych, zapewniając usługi serwisowe na miarę Twojej floty.
  • Optymalizacja Kosztów: Dzięki naszej sieci możesz mieć pewność, że koszty serwisowania będą zoptymalizowane, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Dołącz do grona zadowolonych klientów biznesowych korzystających z usług sieciowych warsztatów samochodowych MOTO Flota i ciesz się spokojem, wiedząc że Twoja flota jest w najlepszych rękach!
Kontakt
Moto Flota
ul. Ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Śląskie, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .