Dzisiaj jest: 27.5.2020, imieniny: Amandy, Jana, Juliana
Ogłoszenie:

EUCO Oszkodowaniia powypadkowe, podkarpackie, Dębica, Tarnów,

dodano: 2017.05.01 ważne do: 2020.05.01 wyświetleń: 3411
Szczegóły ogłoszenia:

Witamy w Ogłoszeniu Marty Krzemińskiej i Marka Matłoka Dyrektorów Generalnych Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. - Lidera na rynku odszkodowań w Polsce i Europie Środkowej. Od 29 grudnia 2010 roku Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. znalazło się w elitarnym gronie spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Kompetencje,gwarancja profesjonalizmu, etyka w działaniu - z takim przedstawicielem Europejskiego Centrum Odszkodowań spotkasz się zgłaszając wypadek na tej stronie.

Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowania z OC

 • komunikacyjnego,
 • auto zastępcze z OC sprawcy,
 • rolnego,
 • pracodawcy,
 • błędów medycznych.

Opis działalności

Skutecznie dochodzimy odszkodowań powypadkowych z OC na terenie CAŁEGO KRAJU i Unii Europejskiej. Obsługujemy obywateli z zagranicznym paszportem, którzy mieli wypadek w Polsce. Bezpłatna analiza każdej sprawy. Pomożemy Ci, bo w odszkodowaniach jesteśmy najskuteczniejsi! Jesteśmy liderem polskiego rynku.

Marki i specjalizacje

Pomagamy poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowania z następujących kategorii:

- wypadki komunikacyjne
- wypadki w rolnictwie
- wypadek w pracy
- przestój pojazdu
- szkoda na pojeździe
- odszkodowanie za śmierć
- błędy medyczne

-opieka nad osobą niepełnosprawną po wypadku

-pożyczki pod zastaw odszkodowania po wypadku
- dostarczamy auta zastępcze dla klienta

Produkty i usługi

WYPADKI KOMUNIKACYJNE

Odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych
Oferta jest skierowana do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych (pieszy, rowerzysta, motocyklista, kierowca, pasażer pojazdu poszkodowanego i sprawcy) oraz do osób, które straciły w wypadku bliską osobę, w sytuacji kiedy inna osoba niż Poszkodowany spowodowała wypadek. Obsługujemy zdarzenia do 20 lat wstecz!

WYPADEK W PRACY

Jeżeli podczas wykonywania pracy doświadczyłeś nieszczęśliwego wypadku, możesz ubiegać się odszkodowanie!

Ważne jednak, aby wypadek ten spełniał poniższe kryteria:

"Art. 3 ust. 1 ustawy z dnia 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych (Dz.U. nr167 z 2009 r., poz. 1322)

Za wypadek przy pracy uważa się nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną powodujące uraz lub śmierć, które nastąpiło w związku z pracą:

1. Podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności lub poleceń przełożonych.
2. Podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika czynności na rzecz pracodawcy, nawet bez polecenia.
3. W czasie pozostawania pracownika w dyspozycji pracodawcy między siedzibą pracodawcy a miejscem wykonywania obowiązku wynikającego ze stosunku pracy.

WYPADKI W ROLNICTWIE

Wypadki w gospodarstwie rolnym, wypadki przy pracach rolniczych, wypadki z udziałem pojazdów i maszyn rolniczych, zwierząt hodowlanych.

Należy pamiętać, że każdy Pokrzywdzony w wypadku przy pracy rolniczej lub w gospodarstwie rolnym ma prawo dochodzić roszczeń odszkodowawczych w celu zrekompensowania poniesionych strat i krzywdy.

WYPADKI ŚMIERTELNE

Jeżeli straciłeś w wypadku bliską Ci osobę, dostałeś odszkodowanie, zgłoś się do nas a bezpłatnie sprawdzimy czy należy się rodzinie ZADOŚĆUCZYNIENIE.

AUTA ZASTĘPCZE z OC sprawcy

Miałeś stłuczkę nie ze swojej winy?

Masz uszkodzony samochód?

Dostarczymy Ci auto zastępcze, dysponujemy również autami klasy PREMIUM i samochodami do nauki jazdy.

OPIEKA NAD OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ PO WYPADKU

Opiekujesz się osobą bliską niepełnosprawną po wypadku?

Załatwimy w drodze postępowania sądowego odszkodowanie za traumę,poświęcenie i zmianę stylu życia w związku z koniecznością opieki nad osobą niepełnosprawną po wypadku!

Założymy za Ciebie koszty postępowania sądowego

POŻYCZKA GOTÓWKOWA

Miałeś wypadek? Potrzebujesz szybkiej gotówki na koszty leczenia czy rehabilitacji? Musisz zapłacić długi? Pożyczymy Ci pieniądze pod zastaw przyszłego odszkodowania,bez zaświadczeń,bez Bik-u

DOPŁACAMY DO „STŁUCZEK” - szkód częściowych na pojeździe z winy sprawcy i innych. Decyzję o spotkaniu podejmij jak najszybciej po zdarzeniu - zwiększasz tym możliwości wysokości Twojego odszkodowania. Otrzymasz bezpłatne konsultacje i sam podejmiesz decyzję, że warto bez ryzyka powierzyć sprawę nam - liderowi rynku odszkodowań w Polsce.
Jesteśmy po to, aby Ci pomóc, dostępni przez 24h na dobę 7 dni w tygodniu w każdym miejscu Polski.

 O nas

Od 1996 do 2004 roku byliśmy agentami ubezpieczeniowymi Amplico Life, Warty, Finlife prowadząc własną działalność gospodarczą. Cykl szkoleń które obyliśmy w tych firmach pozwolił dogłębnie zapoznać się z tematyką ubezpieczeniową.

W 2000 roku mieliśmy poważny wypadek komunikacyjny który na własnym przykładzie pokazał jak firma ubezpieczeniowa podchodzi do likwidacji szkody osobowej traktując nas,agentów ubezpieczeniowych jako potencjalnych „wyłudzaczy” odszkodowania.

Umów się z nami na bezpłatne konsultacje.


Zatrudnianie lekarzy-biegłych sądowych powoduje, że roszczenia odszkodowawcze są na najwyższym poziomie, adekwatnie do obrażeń na zdrowiu.

W grudniu 2010 EuCO zadebiutowało na Giełdzie Papierów Wartościowych i jest bardzo dobrze oceniana przez inwestorów.

Obecnie firma działa w Polsce,na Słowacji,w Czechach,na Węgrzech i w Rumunii .

Działalność oparta na odpowiednich wartościach i kodeksie etycznym, ważnym wyznaczniku działalności spółki, przyniosła efekty w postaci wielu wyróżnień i certyfikatów.

Certyfikat "Przedsiębiorstwa Fair Play" w 2006 i 2007 roku.
Certyfikat "Solidna Firma" 2007, 2008 i 2010 roku.
Certyfikat "Gazele Biznesu" 2010

Od początku działalności Europejskie Centrum Odszkodowań jest zaangażowane w działalność społeczną i charytatywną. Na stałe wspiera miedzy innymi Dom małego dziecka w Jaworze fundację WOŚP J.Owsiaka. Aby zintensyfikować pomoc charytatywną w 2008 roku spółka powołała fundację "EuCO Dzieciom". Europejskie Centrum Odszkodowań rozbudowuje atrybuty firmy godnej zaufania, stabilnej, wiarygodnej, dbającej przede wszystkim o interesy klienta, działającej szybko i skutecznie. Zarząd spółki przykłada dużą wagę do przestrzegania standardów etyki w biznesie i dobrych stosunków międzyludzkich, które są głównym elementem budowania długotrwałej strategii. Największy nacisk firma kładzie na jakość oferowanych usług oraz zadowolenie klienta.

Firma specjalizuje się w likwidacji szkód z OC za wypadki
 • komunikacyjne
 • w gospodarstwach rolnych
 • w zakładach pracy
 • na terenie nieruchomości
 • potknięcia,poślizgnięcia.itp
 • błędy medyczne

dla:

 • Pieszych
 • Kierowców
 • Pasażerów
 • Rowerzystów
 • Pracowników
 • Pacjentów
 • Innych poszkodowanych
Kontakt
EUCO - Predstawiciel Marek Matłok
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .