Dzisiaj jest: 16.7.2020, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Ogłoszenie:

FOKUS GROUP - DJ na Wesele Śląsk

dodano: 2020.04.19 ważne do: 2020.07.18 wyświetleń: 165
Szczegóły ogłoszenia:
Specjalizujemy się w profesjonalnej oprawie muzycznej wesel i wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Fokus Group tworzą najwybitniejsi artyści w kraju, a dzięki naszej ogromnej wiedzy i doświadczeniu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. 
Naszą ofertę dedykujemy wszystkim z Państwa, którzy oczekują imprezy poprowadzonej z klasą i charyzmą. To właśnie my proponujemy Państwu usługę profesjonalnego DJ-a na wesele, który najlepiej zadba o najwyższy komfort rozrywki Państwa gości. To także w naszej wyjątkowej ofercie znajdziecie Państwo wodzireja weselnego, który poprowadzi wesele z elegancją i zapewni nowoczesne konkursy.

Jako jedyni w Polsce współpracujemy z najzdolniejszymi muzykami i wokalistami, których głosy znacie Państwo z takich telewizyjnych programów jak np. „Must be the Music” czy „The Voice of Poland”. Perfekcyjnie łączymy dla Państwa występ DJ-a weselnego z koncertem na żywo, z udziałem najbardziej utalentowanych saksofonistów, skrzypków klasycznych i gitarzystów. Dzięki temu tworzymy najbardziej oryginalną grupę eventową w Polsce.

Ogromna wrażliwość na estetykę oraz najlepszej jakości sprzęt, z którego korzystamy podczas pracy sprawiają, że imprezy z naszym udziałem są eleganckie, stylowe i absolutnie niepowtarzalne. 

Nasza propozycja współpracy to także wyjątkowe atrakcje weselne, z których możecie Państwo wybierać te najmodniejsze i najbardziej urzekające. Specjalnie na życzenie Państwa Młodych stworzymy niepowtarzalny klimat pierwszego tańca, zadbamy o niezapomniane wrażenia z pokazów świetlnych i zadbamy o profesjonalne oświetlenie sali przyjęć.
 
To właśnie my potrafimy zadbać o wyjątkowość każdego wydarzenia w Państwa życiu.  
 
 
Kontakt
Fokus Group
ul. Równoległa 63, 42-202 Częstochowa, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Prosimy o dodawanie firm do nowego Ogólnopolskiego Rejestru Firm na stronie powyżej. Stary katalog znajduje się na www.orf.pl .