Trans-Max przeprowadzki Warszawa

O firmie


Przeprowadzka to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Nie ważne, czy dotyczy ona przenosin miejsca zamieszkania, zmian dotyczących pobytu lub zmian biura dużej firmy. Ważne, aby wszelkie meble, sprzęty oraz inne dobra materialne zostały przeniesione bez problemu z punktu A do punktu B. Takie bezpieczne przeprowadzki zapewnia firma Trans-Max, która już od 14 lat pracuje na rynku transportowym, oferując swoim klientom bezpieczeństwo, szybkość, rzetelność i co najważniejsze – niskie ceny.
Fachowcy z firmy Trans-Max nie boją się trudnych wyzwań transportowych. Doskonale wiemy, jak ważne dla każdego klienta jest przetransportowanie mebli bez zbędnych problemów. Jako jedni z niewielu oferujemy nie tylko możliwość transportu, ale także demontażu mebli lub przeprowadzek pod tak zwany klucz. Wniesiemy meble, ustawimy je wedle Państwa potrzeb i zapewnimy, że każde przenoszone mienie będzie bezpieczne. Dysponujemy pokaźną flotą aut dostawczych, które są wyekwipowane w windę oraz przystosowane do przewozu mebli oraz innych, dużych gabarytowo przedmiotów. Bagażówka dla firmy Trans-Max to chleb powszedni, pasja oraz swojego rodzaju pomoc dla tych, którzy szukają solidnej firmy transportowej.
Nasza firma obsługuje zamówienia na terenie Warszawy oraz okolic. Zapewniamy transport w całym kraju – wystarczy wcześniejsze uzgodnienie szczegółów. Jeżeli szukają Państwo kompleksowych usług transportowych w mieście Warszawa – lepszej oferty po prostu nie ma. Transport z najlepszymi specjalistami z branży to tylko i wyłącznie firma Trans-Max, która rzetelnie i jak nikt inny podchodzi do zlecenia.
 

Produkty

Pomoc kierowcy
W cenę wynajmu samochodu na przeprowadzkę bądź transport wliczona jest czynna pomoc kierowcy!
Czas wynajmu
Minimalny czas wynajmu samochodu to jedna godzina. Powyżej jednej godziny czas naliczany jest co kwadrans.
Dodatkowe opłaty
Na terenie Warszawy nie naliczamy opłat za dojazd na miejsce odbioru oraz powrót z miejsca docelowego.
Ceny usług
Ceny obowiązują od poniedziałku do piątku od 6 do 20 i w soboty od 6 do 15. Niedziele wcześniej do uzgodnienia. W zależności od zlecenia, istnieje możliwość pracy w systemie 24h.
Wycena zleceń
W przypadku większych przeprowadzek, zachęcamy do umówienia się z naszym przedstawicielem na niezobowiązujące oględziny, na których dowiedzą się Państwo o szacowanej cenie przeprowadzki.
Rabaty
Dla wszystkich firm i osób prywatnych korzystających drugi i kolejny raz z naszych usług transportowych i przeprowadzkowych oferujemy dogodne rabaty.