SORTIMA

O firmie

Firma SORTIMA od lutego 1994 roku zajmuje się sprzedażą na polskim rynku specjalistycznych papierów, folii i kartonów do systemów CAD/CAM wykorzystywanych w przemyśle odzieżowym, meblarskim i samochodowym oraz wszędzie tam, gdzie stosowane są automatyczne systemy rozkroju tkanin, skór, tworzyw sztucznych. Od samego początku SORTIMA współpracuje z największym w Europie włoskim producentem tego asortymentu, firmą VIRAX Borghi, której profesjonalizm w biznesie skutkuje terminowością dostaw, stałą, dobrą jakością oferowanych produktów oraz wysoką elastycznością w reagowaniu na potrzeby rynku.

Podstawową filozofią działania firmy SORTIMA stała się GLOBALNA JAKOŚĆ obejmująca każdy jej aspekt. Składają się na nią zarówno gwarancja jakości produktu jak i wysoki standard serwisu.

W krótkim czasie firma osiągnęła wiodącą pozycję na rynku dzięki:

  • dużemu doświadczeniu handlowców,
  • indywidualnemu podejściu do wymagań każdego z klientów,
  • właściwej jakości asortymentu dostosowanego do różnego rodzaju maszyn,
  • obszernym magazynom,
  • sprawnej logistyce,
  • terminowej realizacji zamówień.

Dzisiaj SORTIMA zna dobrze swój rynek i swoich partnerów, a dzięki wprowadzeniu systemu CRM indywidualne potrzeby klientów są lepiej rozpoznane i szybciej załatwiane

Własne samochody ciężarowe oraz współpraca z firmami kurierskimi pozwoliły usprawnić procesy transportowe i kontrolować terminowość przesyłek w każdym miejscu i każdym czasie.

Utrzymywana od lat stabilna sytuacja finansowa umocniła zaufania dostawców i banków, które wysoko kwalifikują wartość rynkową SORTIMY, a wieloletnia współpraca z ponad 1500 kontrahentami zaowocowała wypracowaniem opinii solidnego i wiarygodnego partnera w interesach.

Wzajemny szacunek, jaki wypracowaliśmy z klientami w dotychczasowej współpracy, procentuje zadowoleniem każdej ze stron. Gwarantujemy stałą dostępność towarów w magazynie, która jest możliwa dzięki sprawnej logistyce oraz dużej dyscyplinie finansowej naszej i naszych partnerów. Staramy się wyróżnić na rynku jakością współpracy, tak, aby wszyscy klienci mogli otrzymać towar na czas, zawsze tego samego gatunku, najlepiej dostosowany do ich wymagań produkcyjnych i reżimu technologicznego.

Jesteśmy przekonani, że wybierając nas jako swojego dostawcę, będą Państwo usatysfakcjonowani nie tylko zaprezentowana ofertą, ale i kontaktem z naszymi handlowcami, którzy zawsze służą profesjonalną radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego asortymentu.

ZAPYTANIA OFERTOWE

Nasza firma odpowiada na każde zapytanie ofertowe. W razie potrzeby wysyłamy wzornik. Istnieje też możliwość przetestowania interesujących Państwa produktów.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, faxem lub pocztą elektroniczną. Towar wraz z fakturą VAT wysyłamy pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin firmą przewozową lub własnym transportem.

OPAKOWANIE

Towar wychodzący z naszego magazynu jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Rolki ułożone są na paletach i spięte taśmami tak, aby zapobiec uszkodzeniom w trakcie transportu.

REKLAMACJE

W przypadku szkody transportowej, jaka może powstać na drodze: SORTIMA-odbiorca, sporządzenie protokołu szkodowego przez klienta i podpisanie go przez kierowcę gwarantuje uznanie reklamacji. W przypadku wady ukrytej, każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie.

Produkty

Papier termoprzylepny (z klejem), Papier bez kleju, Papiery i folia do cuttera, Papier do ploterów OCE i HP, Karton na szablony ręczne i do plotera, Papiery i kartony do krojowni ręcznych itp