Apetyt na Zdrowie Dietetyczny Catering

O firmie

Brak Ci czasu lub pomysłów na przygotowanie pełnowartościowych, dobrze zbilansowanych posiłków dla siebie i Twoich bliskich? Poznaj Apetyt na Zdrowie – catering dietetyczny w pełni dostosowany do Twoich potrzeb!
 

Kuchnia posiadająca aktualny certyfikat HACCP zajmuje się przygotowywaniem dań do Twojego zamówienia. Potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy. Do przygotowywania dań używamy Świeżych surowców dostarczonych przez sprawdzonych dostawców. Szczelne pakowanie Twoich potraw gwarantują nowoczesne, zaawansowane technologicznie maszyny pakujące.Dzięki temu mamy pewność, że przygotowujemy produkty najwyższej jakości.

Dostawa odbywa się codziennie (przy zamówieniu cateringu na określony okres czasu) lub w wybrane dni (przy zamówieniu cateringu na wybrane dni) o ustalonej razem z Tobą porze i miejscu.
W trosce o jak najlepsze rezultaty stosowanego cateringu zapewnimy Ci comiesięczne bezpłatne wizyty u naszego dietetyka. Dzięki temu będziemy mogli jak najdoskonalej dopasować się do Twoich potrzeb i oczekiwań, skontaktuj się z nami już dziś!
 

Właściciel, Dietetyk: mgr inżMagdalena Depa – Muniak

Jestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym, Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Kosmetyki w CNiBŻ. Wiedzę akademicką nieustannie poszerzam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. 

Zanim rozpoczęłam własną praktykę, doświadczenie zawodowe zdobywałam w Centrum Leczenia Otyłości. W 2011r. założyłam w Tarnowie przy ul. Szujskiego 2 Gabinet Apetyt na Piękno. W ofercie Gabinetu znalazły się zarówno usługi kosmetologiczne jak i dietetyczne. Bieg czasu pozwolił na określenie głównego profilu mojej działalności – stała się nim DIETETYKA, a stale rosnące zainteresowanie wizytami nie pozwoliło mi już działać w pojedynkę. Rozpoczęłam współpracę z mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Anną Wieczorek a następnie mgr Dietetyki Lucyną Łamasz. 
Do naszej „mapy” usług dietetycznych dołączył Gabinet w Dębicy – Rynek 32. 

Chcąc jak najbardziej kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby Pacjentów założyłam w 2014r. drugą działalność – Dietetyczny Catering Apetyt na Zdrowie (Tarnów Os. Zielone 15A). Gdzie wraz z Zespołem Dietetyków, Kucharzy oraz Dostawców każdego dnia przygotowujemy i dostarczamy do Was zestawy posiłków stanowiących całodzienną dietę.

Produkty

Catering dietetycznym, odchudzanie Dębica, odchudzanie Tarnów