Hurtownia „Alibana” Grzegorz Koperski

O firmie

Nasza firma działa w branży budowlanej od kilkunastu lat. Zaczynaliśmy od świadczenia usług transportowych w zakresie dostawy kruszyw dla budownictwa jednorodzinnego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stopniowo poszerzaliśmy zakres swojej działalności. Powiększyliśmy swój park samochodowy i maszynowy co umożliwiło nam świadczenie większej ilości usług.
    Wiodącą działalnością naszej firmy jest montaż szamb betonowych szczelnych, wykopy, niwelacje terenu, dostawy kruszyw i kręgów betonowych oraz sprzedaż i układanie kostki brukowej.
    Powierzone zadania wykonujemy sumiennie i dokładnie tak, aby uwzględnić potrzeby i oczekiwania naszych klientów.
MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH SZCZELNYCH

    Jedną z wiodących branż w firmie jest montaż szamb betonowych szczelnych. Montażem szamb zajmujemy się od 1998 roku. Posiadamy w sprzedaży zbiorniki betonowe o pojemności od 3m3 do 12m3.

SPRZEDAŻ KRĘGÓW

    Prowadzimy sprzedaż kręgów betonowych z betonu B - 45 z felcem od Ø 600 do Ø 2000 oraz płyt przykrywających. Posiadamy również przepusty drogowe, studnie wodomierzowe, pierścienie wyrównawcze, studzienki pod wpusty uliczne, pierścienie odciążające do studzienek wpustowych, włazy żeliwne, stopnie włazowe. Zapewniamy transport HDS.

SPRZEDAŻ I UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

    Nasza firma zajmuje się sprzedażą i układaniem kostki brukowej. Zlecone prace wykonujemy rzetelnie i starannie. Dużą wagę przywiązujemy do stawianego nam zadania.

WYKOPY I NIWELACJA TERENU

    Wykonujemy wykopy i niwelacje terenu oraz wywozimy pozostałości po budowie typu gruz, ziemia, drewno. Świadczymy także inne usługi koparko - ładowarką.

SPRZEDAŻ KRUSZYW

    Oferujemy do sprzedaży piaski sortowane od 0 do 4 mm, które mogą służyć do murowania, tynkowania i wylewania posadzek. W ofercie znajduje się również piasek kwarcowy, piasek do zasypki fundamentów, tłuczeń betonowy, ziemia łąkowa, czarnoziem i kora sosnowa. Zapewniamy transport od 1 do 28 ton w jednym zestawie.

Produkty

SPRZEDAŻ KRUSZYW, WYKOPY I NIWELACJA TERENU, SPRZEDAŻ I UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ,
SPRZEDAŻ KRĘGÓW, MONTAŻ SZAMB BETONOWYCH SZCZELNYCH