Balteam zabudowy tarasów, zabudowy balkonów, ogrody zimowe

O firmie

Balteam - spółłka z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w produkcji stolarki z aluminium. Nowoczesne technologie ,oryginalne wzornictwo oraz indywidualne podejście stanowią o sukcesie naszej firmy. systematyczny rozwój spowodował, że z przedsiębiorstwa o charakterze rodzinnym i lokalnym, staliśmy się organizacją ogólnopolską skupiającą firmy partnerskie na terenie całego kraju. Siedziba spółki zlokalizowana jest w Warszawie, gdzie znajduje się biuro i hale magazynowo - produkcyjne.
Kompletna linia technologiczna skład której tworzą maszyny i urządzenia nowej generacji, oraz wykwalifikowana kadra inżynieryjno -techniczna , zapeewnia produkcję na najwyższym poziomie.
Pomimo sukcesów i wzrostu firma Balteam, w dalszym ciągu działa z poszanowaniem zasad etycznych. Zostały one również zdefiniowane jako solidne i konkretne elementy marki: życzliwość wobec klientów, różnorodność, jakość i doświadczenie. SPÓŁKA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM, SPECJALIZUJĄCA SIĘ W PRODUKCJI STOLARKI Z ALUMINIUM.

Nowoczesne technologie, oryginalne wzornictwo oraz indywidualne podejście stanowią o sukcesie naszej firmy. systematyczny rozwój spowodował, że z przedsiębiorstwa o charakterze rodzinnym i lokalnym, staliśmy się organizacją ogólnopolską skupiającą firmy partnerskie na terenie całego kraju .

Siedziba spółki zlokalizowana jest w Warszawie, gdzie znajduje się biuro i hale magazynowo – produkcyjne.
Kompletna linia technologiczna skład której tworzą maszyny i urządzenia nowej generacji , oraz wykwalifikowana kadra inżynieryjno -techniczna , zapeewnia produkcję na najwyższym poziomie.

Dobra organizacja produkcji gwarantuje ciągłą kontrolę jakości , począwszy od analizy materjałów i surowców przez kontrolę na poszczególnych etapach produkcyjnych , po kontrolę jakościową gotowego wyrobu na specjalnym stanowisku kontrolnym.

Balteam s.c. stara się prowadzić biznes w myśl zasady, że zadowolenie klienta jest pierwszym krokiem do osiągnięcia sukcesu firmy.

Oferujemy szeroki wybóri usług związanych z zabudową balkonu czy tarasu  po kompletne konstrukcje ogrodów zimowych ; na całą naszą pracę udzielamy gwarancji. Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu tego typu  usług  dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nasi pracownicy są doświadczeni, wydajni i zawsze profesjonalni. Otrzymasz wysokiej jakości usługę pełną dbałości o szczegóły oraz z dokładnymi i jasnymi wycenami.

Produkty

IDEALNIE ZAPROJEKTOWANE ROZWIĄZANIA

Bezramowy System Balteam jest innowacyjnym całoszklanym systemem przesuwnym, zbudowany jest z indywidualnych paneli szklanych bez widocznych w pionie profili aluminiowych. Jest systemem modularnym dla zabudowy balkonów, tarasów, oraz wewnętrznych przegród. Został zaprojektowany tak,aby spełniać wymagania nowoczesnej lekkiej i transparentnej architektury.

Skomplikowane rzuty poziome są możliwe, ponieważ zespoły jezdne mogą pokonywać każdy kąt między 90 a 180 stopni. Wszystkie elementy okuć nie wymagają większej konserwacji, są odporne na działanie czynników atmosferycznych, wykluczają nieprawidłową obsługę i nie stukoczą. Okucia są umieszczone w profilach i są zakryte. Zintegrowana dwu punktowa blokada skrzydła obrotowego następuje dzięki górnym i dolnym ryglom uruchamianym za pomocą filigranowej linki. Linka biegnie po wewnętrznej stronie przed szybą i jest automatycznie naciągana przez sprężyny rygli.
 

SZYBY WYKONANE SĄ ZE SZKŁA BEZPIECZNEGO (ESG).

Możliwe maksymalne wymiary pojedynczego panelu przy szkleniu szkłem 8mm-10mm wynoszą 2900mm wysokości. Należy dodać iż maksymalnej wielkości skrzydeł nie można stosować bez ograniczeń. Przy zapytaniach ,zamówieniach należy zawsze podawać wysokość zabudowy ponad terenem oraz powierzchnię montażową. Szyby są mocowane w górnych i dolnych profilach aluminiowych za pomocą specjalistycznego kleju. Wentylacja balkonu odbywa się poprzez szczeliny wentylacyjne o szerokości do 3mm, znajdujące się pomiędzy połączeniami paneli szklanych.W naszym klimacie na okres jesienno zimowy stosujemy transparentne uszczelki między szybowe.

Czyszczenie zewnętrznych powierzchni szyb jest możliwe od strony balkonu, ponieważ wszystkie szyby mogą być do czyszczenia pojedynczo obrócone do wewnątrz.

Łatwy i szybki montaż i instalacja, oraz unikalne walory estetyczne i użytkowe sprawia iż jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym cieszyć się balkonem przez cały rok jest zabudowa balkonu w systemie bezramowym.