Sortima Przedsiębiorstwo Handlowe

O firmie

Firma SORTIMA od lutego 1994 roku zajmuje się sprzedażą na polskim rynku specjalistycznych papierów, folii i kartonów do systemów CAD/CAM wykorzystywanych w przemyśle odzieżowym, meblarskim i samochodowym oraz wszędzie tam, gdzie stosowane są automatyczne systemy rozkroju tkanin, skór, tworzyw sztucznych. Od samego początku SORTIMA współpracuje z największym w Europie włoskim producentem tego asortymentu, firmą VIRAX Borghi, której profesjonalizm w biznesie skutkuje terminowością dostaw, stałą, dobrą jakością oferowanych produktów oraz wysoką elastycznością w reagowaniu na potrzeby rynku.

Podstawową filozofią działania firmy SORTIMA stała się GLOBALNA JAKOŚĆ obejmująca każdy jej aspekt. Składają się na nią zarówno gwarancja jakości produktu jak i wysoki standard serwisu.

W krótkim czasie firma osiągnęła wiodącą pozycję na rynku dzięki:

  • dużemu doświadczeniu handlowców,
  • indywidualnemu podejściu do wymagań każdego z klientów,
  • właściwej jakości asortymentu dostosowanego do różnego rodzaju maszyn,
  • obszernym magazynom,
  • sprawnej logistyce,
  • terminowej realizacji zamówień.

Dzisiaj SORTIMA zna dobrze swój rynek i swoich partnerów, a dzięki wprowadzeniu systemu CRMindywidualne potrzeby klientów są lepiej rozpoznane i szybciej załatwiane

Własne samochody ciężarowe oraz współpraca z firmami kurierskimi pozwoliły usprawnić procesy transportowe i kontrolować terminowość przesyłek w każdym miejscu i każdym czasie.

Utrzymywana od lat stabilna sytuacja finansowa umocniła zaufania dostawców i banków, które wysoko kwalifikują wartość rynkową SORTIMY, a wieloletnia współpraca z ponad 1500 kontrahentami zaowocowała wypracowaniem opinii solidnego i wiarygodnego partnera w interesach.

Produkty

Papiery do ploterów pełnoformatowych, Papiery i folia do cuttera, Papier do ploterów OCE i HP,Papiery i kartony do krojowni ręcznych, KARTON NA SZABLONY, RĘCZNE I DO PLOTERA, PLASTIK NA SZABLONY W ROLKACH I ARKUSZACH, PAPIER PRZEKŁADKOWY
I DO PLISOWANIA, Papier ochronny do kalandrów.