Firma Ekosystem Sp. z.o.o.

O firmie

Firma Ekosystem Sp. z o. o., jest obecna na europejskim rynku wykonawstwa specjalistycznych, robót budowlanych oraz sprzedaży i dostawy materiałów budowlanych od 1993 r. Wykonywane prace, realizujemy w oparciu o najnowsze technologie, korzystając z najwyższej klasy materiałów. Wśród obiektów które dotad wykonaliśmy, znajdują się m.in. biurowce, hotele, galeie handlowe, kina, obiekty sportowe i konferencyjne, obiekty mieszkalne i przemysłowe, uczelnie, szpitale oraz budynki instytucji publicznych i prywatnych. Inwestycje, były realizowane zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. w Austrii, Niemczech, Czechach i w Danii.

Załogę naszej firmy stanowi wysoko wykwalifikowana i sprawdzona kadra pracowników, których fachowość poparta jest wieloletnim doświadczeniem i praktyką.

Produkty

WYRÓZNIA NAS
Najwyższa jakośc usług i materiałow budowlanych
Fachowośc, solidnośc, terminowośc
Budowanie dobrych relacji
Wyspecjalizowana kadra pracownicza
Otwartośc na propozycje ze strony
inwestorow w trakcie realizacji prac
Ciągły rozwoj

Firma Ekosystem Sp. z o. o. prowadzi działalnośc w zakresie:
  Generalnego wykonawstwa
Kompleksowych robot wykonczeniowych
Prac instalacyjnychSprzedaży materiałow budowlanych
Nadzoru budowlanego
Kompleksowej aranżacji wnętrz
Robot żelbetowych i murowych

W siedzibie firmy która mieści się w Węgrzycach koło Krakowa, działa hurtownia materiałów budowlanych, prowadząca sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych renomowanych productentów, m. in. Rigips, Isover, Ecophon, Kabe, Ursa, Austrotherm, ceresit, Atlas, Dolina Nidy.