Usługi Archiwalne "ARCHIWISTA" Elżbieta Korpaczewska

O firmie

Usługi Archiwalne ARCHIWISTA to firma prowadzona w oparciu o "Prawo o działalności gospodarczej". Działamy na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego od marca 1992 roku.

Firma zarejestrowana jest przez Delegaturę Działalności Gospodarczej i Zezwoleń Urzędu m.st. Warszawy dla Dzielnicy Warszawa Białołęka pod numerem 112651.

Magazyn archiwalny znajduje się w 01-937 Warszawa ul.Loteryjki 71.

Wszystkie czynności związane z archiwizacją, przechowywaniem i niszczeniem dokumentacji wykonujemy z najwyższą starannością i w oparciu o obowiązujące przepisy archiwalne.

Działalność firmy i przechowywane dokumenty ubezpieczone są od wszelkich ryzyk i w zakresie OC w TU Allianz S.A.

Oferta skierowana jest do wszystkich instytucji, niezależnie od ich formy własności, wielkości oraz gałęzi gospodarki, dla których ważny jest porządek w dokumentacji i szybki dostęp do zawartych w nich informacji.

Nasze usługi mają charakter kompleksowy, obejmują wszystkie prace, począwszy od organizacji archiwum/składnicy akt, poprzez archiwizację, porządkowanie, brakowanie, aż po zniszczenie wydzielonych do brakowania akt.

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, a nasi pracownicy to zespół profesjonalnych archiwistów, mających wykształcenie wyższe oraz ukończone kursy archiwalne organizowane przez Stowarzyszenie Archiwistów Polskich.

Oferujemy atrakcyjne ceny. Na życzenie klientów bezpłatnie sporządzamy oferty kosztorysowe, po uprzedniej lustracji archiwum/składnicy akt. Nasze oferty każdorazowo dostosowujemy do indywidualnych wymagań i potrzeb klientów.

Przechowujemy dokumentację firm na nośnikach elektronicznych, jako kopie zapasowe w ogniotrwałych kasach pancernych. Wykonujemy Instrukcje Kancelaryjne, Instrukcje Archiwalne, Jednolite Rzeczowe Wykazy Akt.

Produkty

Wykonujemy Instrukcje Kancelaryjne, Instrukcje Archiwalne, Jednolite Rzeczowe Wykazy Akt.
Przechowujemy dokumentację firm na nośnikach elektronicznych, jako kopie zapasowe w ogniotrwałych kasach pancernych.